No, hej

Witam, witam po dwóch (?) miesiącach przerwy wakacyjnej. – Właśnie. Jak minęły Wam te dwa miesiące? Wyjechaliście gdzieś, czy raczej większość przesiedzieliście w domach? Nasz blog, miał przerwę.. Mogliście już to zauważyć, co wpłynęło na jego popularność/liczbę odwiedzin, chciałabym, aby blog zyskał „podium” jako taki na momio. Jest po wakacjach, więc jest możliwość, że będzie tu coraz aktywniej. – Mówiąc aktywniej, mam na myśli:

CZĘŚCIEJ DODAWANE POSTY.

- NOWYCH BLOGERÓW/OCHOTNIKÓW DO PROWADZENIA BLOGA.

WIĘKSZA WIEDZA BLOGRÓW.

Tak, właściwie to nie pytłam La ladybag, i Savv o to, ale nie musze wszystkiego z nimi uzgadniać, prawda? A więc, ogłaszam nowe zapisy na bloga! Aby go prowadzić jest niestety kilka wymagań.

Dostęp do komputera, chęć, kreatywność, poprwna ortografia, rzadzkie używanie skrótów jak: Zw, nwm, wgl.

ZGŁOSZENIA WYSYŁAJCIE NA HASZTAG #MOMIO_OCZAMI_BFF NA MOMIO! (:

Ps. Nie wiem co z Savv, czy nadal będzie ze mną i Gabrysią prowadzić bloga. Pisała (o mnie) nie zbyt miłe rzeczy, ponieważ zrobiłam jej zdaniem „dramat” o to, że wywaliła mnie ze znajomych, a dodatowo, że nasz blog już dawno upadł, leży i kwiczy, więc no mówię – z nią nie wiadomo. 

W krótce, znów się widzimy! Pozdrowieniaa, FibMom <3

Informacje o La Ladybag i FibMom

jesteśmy cool i nazywamy sie na momio ( to gra ) FibMom i La Ladybag. Naszym marzeniem jest aby zostać moderatorkami momio. Jesteśmy zabawne i zapraszamy do znaj na momio i oglądnij se nasz blog c:
Ten wpis został opublikowany w kategorii FibMom i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>